Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Protest pod hasłem #PisJestZaDrogi.

Protest pod hasłem #PisJestZaDrogi.

We wtorek 25 stycznia o godzinie 16:30 Stowarzyszenie Polska 2050 organizuje protest pod hasłem #PiSJestZaDrogi. Miejscem protestu będzie plac Pawła Adamowicza w Szczecinie.

Manifestacja jest elementem akcji trwającej w styczniu, zainicjowanej przez ruch Polska 2050 w całej Polsce. Członkowie i wolontariusze Stowarzyszenia rozdają w mniejszych i większych miejscowościach gazetki informujące, dlaczego i w jaki sposób działania obecnego rządu doprowadzają do ruiny ekonomicznej Polki i Polaków.

„Nie możemy biernie patrzeć na kolejne decyzje rządzących, które powodują, że nasze niezbędne codzienne wydatki oraz opłaty rosną z dnia na dzień.  Ponieważ do wyborów pozostało jeszcze sporo czasu, jedyną możliwością są protesty, które dobitnie pokażą nasze niezadowolenie i brak zgody na decyzje krzywdzące nas wszystkich” – wyjaśnił przyczynę zorganizowania protestu Piotr Ogrodowczyk, lider Stowarzyszenia Polska 2050 na Pomorzu Zachodnim.

Akcja #PiSJestZaDrogi potrwa do końca stycznia, choć z uwagi na duże zainteresowanie ze strony odbiorców możliwa jest kontynuacja jeszcze w następnym miesiącu.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: 15°CMiasto: Gryfice

Ciśnienie: 1001 hPa
Wiatr: 21 km/h

Reklamapromienniki
Komentarze
Autor komentarza: JCChTreść komentarza: A gdzie hydrolodzy? Ekosystem Odry to nie tylko biocenoza, ale również środowisko nieoźywione fizyczne i chemiczne. Nic nie wiemy o dynamice wód przy jej niskim stanie!!!Data dodania komentarza: 22.08.2022, 21:44Źródło komentarza: Zachodniopomorscy naukowcy: bez z nas rządzący sobie nie poradząAutor komentarza: Tomasz ChojnowskiTreść komentarza: BYŁEM WIDZIAŁEM JESTEM PEŁEN UZNANIA !!!Data dodania komentarza: 02.08.2022, 17:02Źródło komentarza: Susanne Moison i Piotr Piętal - Gwiazdami Gryfickiego Lata MuzycznegoAutor komentarza: lechTreść komentarza: Działacze PSL liczą na wsparcie świętego - no cóż wiara czyni cuda.Data dodania komentarza: 15.07.2022, 08:07Źródło komentarza: SP Modlimowo organizatorem Wojewódzkiego Zjazdu Rodziny Szkół im. Jana Pawła IIAutor komentarza: KonradTreść komentarza: Haha kolejna? Ile tego jeszcze jest. Normalnie jak grzyby po deszczu co dla mnie jest wgl niezrozumiałe skoro dwarfs fortune jest legalnie online a do tego ładnie oddajeData dodania komentarza: 28.04.2022, 01:44Źródło komentarza: Trzebiatów – to kolejna miejscowość gdzie KAS zamknęła nielegalny hazardAutor komentarza: soniaTreść komentarza: Przy alergii na kurz i roztocza sprawdza mi się roomba, oczyszczacz i nawilżacz powietrza. Dzięki temu lepiej mi się oddycha, nie mam napadów kaszlu ani przewlekłego kataru. Pościel i ręczniki wymieniam co tydzień piorąc je w wysokiej temperaturze, żeby wybić alergeny. Data dodania komentarza: 13.01.2022, 20:12Źródło komentarza: Nie daj się alergii we własnym domu! Autor komentarza: MariannaTreść komentarza: W małych pomieszczeniach należy postawić na praktyczne rozwiązania, które ułatwią nam gotowanie i zabiorą mniej miejsca. U mnie świetnym rozwiązaniem okazał się sprzęt AGD Solgaz, który jest w umieszczony w zabudowie. Dzięki temu kuchnia zyskała lekką linię i nowoczesny styl, a piekarnik SP-34-PM łączy w sobie funkcję trzech urządzeń co w małych przestrzeniach jest bardzo cenne.Data dodania komentarza: 13.12.2021, 22:49Źródło komentarza: Jak zaaranżować minimalistyczną kuchnię?
Reklama